BS.Player
Dilinizi seçin:
AB Team Ltd., BSplayer.com ve BSplayer.org'un sahibi sorumluluklarla bağdaşmış iyi internet vatandaşlarını anlamaktadır. Müşterilerimizin gizlilik haklarının korunması bizim için çok önemlidir.

Ürünlerimiz
Tüm ürünlerimiz, BSPlayer™ dahil, kullanıcılarından herhangi bir çeşit kişisel bilgi toplamaz.

E-posta
Tamamen istenmeyen (spam) e-postalara karşıyız ve aktif olarak bunun önündeyiz. Müşterilerimiz gizliliğini sağlamak asıl kaygılarımızdan biridir. Her bir eposta mesajı sunucularımız tarafından gönderilir ve alıcıların listeden kendilerini kolayca silmesi buna dahildir. Müşterimiz kendini listeden kolayca kaldıramadığı takdirde, personelimiz alıcı listesinden bu kişiyi kaldırmak için müsait olacaktır. Eğer müşterimiz bunun yapılmasını arzu ederse, kendisi basitçe epostanın sonundaki talimatları takip etmelidir.

E-posta Paylaşımı ve Kullanımı
Mahkeme kararı hariç, sizin yüksek izniniz olmadan hiç kimseyle şahsi kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır, satılmayacaktır ya da kiralanmayacaktır. Bize gönderdiğiniz bilgi sadece ürünlerimiz hakkındaki (BSPlayer™) haberleri size epostalar ile göndermek veya sizinle iletişim amacıyla çalışanlarımızın sorumluluğunda kullanılabilir.

Tanımlama Bilgileri
Bu site herhangi bir kişisel olarak tanınabilir bilgi çeşitlerini toplamak için tanımlama bilgilerini kullanmaz. Tanımlama bilgileri, web sunucusu temel iletişim bilgisi tarafından (müşterinin) sabit diskinizde depolanabilen küçük metin dosyalarıdır.

Çocukların Gizliliği
BSplayer.com çocukları cezbetmek için tasarlanmamıştır. 13 yaşın altında olan hiç kimseden kişisel bilgi toplama niyetinde değiliz. Bu nedenle on üç yaşın altındaki kişilerden bile bile kişisel bilgi toplamayız.

Web Sitelerinin Bizim Web Sitemiz için Verdiği Bağlantılar
Bizden veya bize doğru verdiği bağlantıları ne de içerikleri ve sağladıkları bilgileri uygulayan gizlilik ilkelerinden sorumlu değiliz.

Dıştaki Şahıslara Bilgi Gösterme
Müşterilerimiz hakkında toplama bilgiler sağlayabiliriz, Web sitesi trafik örnekleri ve ortaklarımıza ilgili Web sitesi bilgileri, ama bu bilgi herhangi bir kişisel olarak tanınabilir veri çeşidi içermeyecektir.
BS.Player